Podologia

Brodawki

Grzybica

Odciski

Pękające pięty

Podochirurgia

Wrastające paznokcie

Do naszego gabinetu przychodzą klienci, którzy na co dzień odczuwają dyskomfort i ból stóp.

– mówi Małgorzata, podolog z dużym doświadczeniem z Instytutu Podologii Suela w Białymstoku.

 

Dlaczego warto zgłosić się do podologa?

Wiele z tych problemów podolog jest w stanie szybko i bezboleśnie. Właśnie strach przed bólem i długotrwałą rekonwalescencją czy też obawa przez wielomiesięcznym stosowaniem drogich preparatów jest tym, co często powstrzymuje pacjentów przed pójściem do gabinetu lekarskiego. Wiąże się to też ze społecznym przekonaniem, że np. chirurdzy zajmują się poważniejszymi schorzeniami niż odciski. Im dłużej jednak ktoś odwleka załatwienie sprawy, tym ból staje się dotkliwszy, a leczenie trudniejsze.

W czym możemy pomóc?

Podolog pomoże w przypadku wrastających czy wkręcających się paznokci, głębokich odcisków, pieczenia podeszw stóp ( co związane jest z nagromadzonym naskórkiem pod postacią modzeli), pęknięć na piętach, nadpotliwości, zakażeń skóry i paznokci.

Wielu pacjentów nawet nie wie, że może skorzystać z usług podologa, i że jest to właściwy adres, pod którym uzyska pomoc.

– mówi Joanna Miron, podolog z Instytutu Podologii Suela w Białymstoku.

 

Natychmiastowa ulga w bólu

 W przypadku niektórych dolegliwości, z którymi pacjenci zamierzają się wybrać do lekarza, podolog może pomóc szybciej, bezpoleśniej i co najważniejsze, tak samo skutecznie. Na przykład usunięcie odcisku, to najczęściej kilkunastominutowa wizyta, która zazwyczaj kończy się uśmiechem, ponieważ ulga jest natychmiastowa. Tak samo jest z osobami borykającymi się z wrastającymi paznokciami. Perspektywa bolesnego zabiegu wyrwania paznokcia u chirurga spędza sen z powiek, a sam paznokiec staje się problemem nawet podczas snu. Można ten problem rozwiązać z powodzeniem, zakładając odpowiednio dobrane klamry i już po chwili zapomnieć o bólu.

Podolog czy chirurg?

Masz wrastąjące paznokcie? Nie wiesz do kogo się udać ? Zastanawiasz się kogo wybrać … Chirurg, może lekarz rodzinny lub SOR ? Wybierz zdecydowanie podologa! Podolog w sposób nieinwazyjny szybko wyprowadzi problem wrastającego paznokcia – stosując klamry ortonyksyjne. Jest to skuteczna, bezpieczna i komfortowa metoda prostowania płytki paznokcia.

Galeria przypadków

 

 

Kontakt

Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
tel.: 661 499 499
e-mail: [email protected]
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne

Białystok
ul. Pietkiewicza 10 lok. 5U
15-689 Białystok
tel.: 722 244 433
e-mail: [email protected]
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne

Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
tel.: 695 488 288
e-mail: [email protected]
Godziny otwarcia: 8:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne

Siedlce
Rynkowa 22 / 1a
08-110 Siedlce
tel.: 609 844 844
e-mail: [email protected]
Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne