Marzysz o otwarciu własnego gabinetu podologicznego, który będzie cieszyć się uznaniem i zaufaniem pacjentów? Jeśli tak, to warto rozważyć możliwość dołączenia do sieci Instytutów Podologii Suela. Dzięki współpracy z nami możesz skorzystać z renomy marki, profesjonalnego wsparcia oraz sprawdzonego modelu biznesowego.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje plany

Pierwszym krokiem, jaki musisz podjąć, aby zostać partnerem Sieci Instytutów Podologii Suela, jest skontaktowanie się z nami i przedstawienie swoich planów dotyczących otwarcia placówki pod naszym szyldem. Jest to ważne, abyśmy mogli poznać Twoje doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz zaangażowanie w biznes.

Przejdź przez proces rekrutacji i wstępne szkolenie

Po pierwszym kontakcie czeka Cię proces rekrutacji, podczas którego zaprezentujesz swoje kompetencje oraz gotowość do udziału w projekcie. Następnie przejdziesz przez wstępne szkolenie, które pozwoli Ci zapoznać się z naszym modelem biznesowym oraz wszystkimi wymaganiami franczyzy.

Podpisz umowę franczyzową i rozpocznij przygotowania

Gdy przejdziesz przez proces selekcji i wstępne szkolenie, dojdzie do zawarcia umowy franczyzowej, która określi warunki współpracy oraz obowiązki obu stron. Następnie rozpoczniesz przygotowania do otwarcia swojego Instytutu Podologii Suela, które obejmować będą m.in. przygotowanie odpowiedniej lokalizacji, zakup niezbędnego sprzętu oraz szkolenie pracowników.

Otwórz placówkę i ciesz się sukcesem

Po zakończeniu przygotowań, nadejdzie czas na otwarcie Twojego gabinetu Instytutu Podologii Suela. Od tego momentu będziesz mógł świadczyć usługi podologiczne na najwyższym poziomie, korzystając z renomy i wsparcia sieci. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz wysokiej jakości usług, zyskasz zaufanie klientów i zbudujesz silną pozycję swojego gabinetu na rynku lokalnym.

 

Zapraszamy do kontaktu