Gabinety podologiczne cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Liczba osób, które zwracają uwagę na zdrowie i pielęgnację stóp, stale rośnie, dlatego na rynku podologii jest duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Dla tych, którzy chcą rozpocząć własny biznes lub rozwijać swoją działalność gospodarczą, Instytut Podologii Suela oferuje sprawdzony model biznesowy.

Know-how franczyzy Instytutu Podologii Suela

Franczyza Instytutu Podologii Suela to nie tylko możliwość skorzystania z renomy i doświadczenia sieci, ale także dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu podologii oraz metod leczenia i pielęgnacji stóp. Franczyzodawca zapewnia również wsparcie w zakresie prowadzenia biznesu, szkolenia dla pracowników, system zarządzania oraz audyty jakości usług. Ponadto, sieć pomaga w pozyskiwaniu klientów, co przekłada się na szybszy rozwój gabinetu podologicznego.

Dla kogo jest franczyza Instytutu Podologii Suela?

Sieć Instytutu Podologii Suela oferuje różne strategie rozwoju biznesu, które odpowiadają na potrzeby różnych grup osób. Zarówno dla tych, którzy mają już doświadczenie w dziedzinie podologii lub kosmetologii, jak i dla tych, którzy chcą zmienić branżę i rozpocząć działalność od podstaw, franczyza może być doskonałą opcją.

Szkolenie podologiczne dla fizjoterapeutów i kosmetyczek/kosmetologów

Dla fizjoterapeutów i kosmetyczek/kosmetologów sieć Instytutu Podologii Suela oferuje pięciodniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne z zakresu podologii. Program szkolenia obejmuje m.in. korekcję paznokci, usuwanie hiperkeratoz, leczenie brodawek czy taping podologiczny. Dzięki temu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w gabinecie podologicznym.

Szkolenie dla osób zmieniających branżę

Dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako podolog od podstaw, Instytut Podologii Suela oferuje dziesięciodniowe szkolenie obejmujące szeroki zakres teorii i praktyki podologicznej. Program szkolenia zawiera m.in. zagadnienia z anatomii, fizjologii stóp, dermatologii czy technik podologicznych. Dzięki kompleksowemu szkoleniu uczestnicy mogą zdobyć pełne kwalifikacje do pracy jako podolog.

Dopasowana strategia rozwoju

Instytut Podologii Suela wspiera franczyzobiorców w rozwoju ich biznesu, dostosowując strategie do indywidualnych potrzeb. Choć istnieją pewne wymagania lokalizacyjne i dotyczące wielkości gabinetu, to sieć stawia przede wszystkim na długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu. Współpraca z Instytutem Podologii Suela to szansa na rozwój w branży podologicznej, przy wsparciu doświadczonych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu