Aneta

Aneta

mgr kosmetologii, specjalista podolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia na kierunku Kosmetologii ze specjalizacją z podologii. Z wielka pasją i zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Specjalizuje się w podstawowym zabiegu podologicznym jak również w usuwaniu hiperkeratoz i odcisków. Szuka zależności pomiędzy problemami skórnymi a biomechaniką chodu, aby kompleksowo zadbać o pacjenta i przynieść ulgę nie tylko „tu i teraz” ale także aby terapia dała długofalowy efekt. Wiedza i doświadczenie sprawia, że jej pacjenci otrzymują dokładnie to czego oczekiwali.

Ewelina

technik usług kosmetycznych, specjalista podolog

Podologia to moja pasja. Z cierpliwością i zaangażowaniem podchodzę do pacjentów, aby rozwiązać każdy problem ze stopami.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez szkolenia. Najbardziej lubię prowadzić terapię paznokci zmienionych chorobowo

Kasia

kosmetolog, specjalista podolog

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją podologia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Zamiłowanie do podologii oraz swoją wiedzę poszerzyłam uczestnicząc w szkoleniach podologicznych. Zapraszam na zabiegi podologiczne. Oferuję indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dobór odpowiedniej terapii do zaistniałego problemu.

Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne