Lokalizacja: Białystok, ul. Ryska 1 E

Dr n. med. Tomasz Piotr Kozłowski 

specjalista chirurgii ogólnej

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2013 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, następnie w latach 2015 – 2021 pracowałem jako lekarz rezydent w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USK w Białymstoku, zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z dziedziny chirurgia ogólna. W 2014 roku rozpocząłem studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, które ukończyłem w 2020 roku, broniąc pracę doktorską pt.: „Adrenalektomia laparoskopowa przezotrzewnowa boczna v.s. adrenalektomia wideoskopowa zaotrzewnowa tylna”. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta na Pododdziale Leczenia Nowotworów Przewodu Pokarmowego w Białostockim Centrum Onkologii. Jestem autorem i współautorem prac opublikowanych w krajowych oraz zagranicznych czasopismach naukowych. Regularnie biorę czynny udział w konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych. Przygodę z podochirurgią rozpocząłem w 2019 roku, szkoląc się pod okiem Pani dr Magdaleny Maj, od tego czasu wykonuje zabiegi podochirurgiczne w Instytucie Podologii Suela w Białymstoku. Oprócz konsultacji podochirurgicznych, udzielam konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej z kwalifikacją do operacji chirurgicznych (m. in. wycięcie pęcherzyka żółciowego, zabiegi naprawcze przepuklin brzusznych, operacje żylaków kończyn dolnych, operacje onkologiczne).

Agnieszka

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych. Zawsze jest uśmiechnięta i zaraża wszystkich swoim optymizmem.

Małgorzata

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w 2007 roku. Fach podologa zdobywała w Centrum Podologicznym w Łodzi pod okiem cenionej w Polsce i Niemczech Magdaleny Hafezi – Chojeckiej a następnie na licznych szkoleniach i kursach z zakresu podologii. Wciąż pogłębia swą wiedzę. Jako podolog czerpie ogromną satysfakcją przynosząc ulgę cierpiącym stopom, redukując ich bolesność a niekiedy eliminując również wstydliwe problemy. Współpracuje z różnymi specjalistami aby móc podejść do problemów stóp kompleksowo.

Aleksandra

fizjoterapeuta / stażysta podolog

Ola z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Białymstoku oraz Wyższą Szkołę Medyczną  w Białymstoku na kierunku fizjoterapia – obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz kulturze fizycznej. Od pewnego czasu jej pasją stała się podologia, a swoją wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuje podczas zabiegów w naszym Instytucie Podologii.

Gabriela

pracownik recepcji
 

Helena

pracownik recepcji
 

Lokalizacja: Białystok, ul. Pietkiewicza 10 lok/ 5U

Emilia

dyplomowana kosmetyczka / podolog

W 2015 r. ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku, roku później zdobyła tytuł podologa w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Praktykę zdobyła na oddziale fizjoterapii w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku oraz gabinetach medycyny estetycznej i podologii. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i pogłębia wiedzę biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach, aby profesjonalnie pomagać w zwalczaniu dolegliwości pacjentów.
Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne