Lokalizacja: Białystok, ul. Ryska 1 E

Agnieszka Dawidziuk

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych. Zawsze jest uśmiechnięta i zaraża wszystkich swoim optymizmem.

Małgorzata Popławska

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w 2007 roku. Fach podologa zdobywała w Centrum Podologicznym w Łodzi pod okiem cenionej w Polsce i Niemczech Magdaleny Hafezi – Chojeckiej a następnie na licznych szkoleniach i kursach z zakresu podologii. Wciąż pogłębia swą wiedzę. Jako podolog czerpie ogromną satysfakcją przynosząc ulgę cierpiącym stopom, redukując ich bolesność a niekiedy eliminując również wstydliwe problemy. Współpracuje z różnymi specjalistami aby móc podejść do problemów stóp kompleksowo.

Patrycja Ruczaj

kosmetolog/ podolog

Studia pierwszego stopnia na kierunku kosmetologii ukończyła w 2020 roku w Białymstoku. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia ze specjalizacją podologiczną w Warszawie. Swoje doświadczenie podologiczne zdobywała na licznych szkoleniach głównie pod okiem Pani Mileny Skalskiej oraz wielu konferencjach.
Do podologii podchodzi interdyscyplinarnie a każdy pacjent jak sama twierdzi jest dla niej nowym wyzwaniem.

Aleksendra Prokop

fizjoterapeuta / stażysta podolog

Ola z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Białymstoku oraz Wyższą Szkołę Medyczną  w Białymstoku na kierunku fizjoterapia – obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz kulturze fizycznej. Od pewnego czasu jej pasją stała się podologia, a swoją wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuje podczas zabiegów w naszym Instytucie Podologii.

Gabriela Żak

pracownik recepcji

 

Helena Jurczuk

pracownik recepcji

 

Lokalizacja: Białystok, ul. Pietkiewicza 10 lok/ 5U

Kamila Wilanowska

mgr fizjoterapii /  specjalista podologii

Kamila z wykształcenia jest mgr fizjoterapii (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku) oraz  specjalistą podologii (Studia podyplomowe wszkipz w Warszawie). Oprócz wykształcenia kierunkowego swoje umiejętności nabywała i doskonaliła w najlepszych ośrodkach szkoleniowych w Polsce mn. w Warszawie, Wrocławiu czy Szczecinie. Najwięcej satysfakcji przynosi jej terapia paznokci wrastajacych i wkrecajacych, a także z racji wykształcenia, pomoc pacjentom z problemami zrogowacen, które często związane są z roznego typu deformacjami. Patrząc na stopy, nie widzi jedynie problemu, z którym zgłosił się pacjent, ale patrzy całościowo, pomagając kompleksowo. Szkoleniowiec, z powodzeniem uczący nowe pokolenie podologow.

Emilia Sakowicz

dyplomowana kosmetyczka / podolog

W 2015 r. ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku, roku później zdobyła tytuł podologa w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Praktykę zdobyła na oddziale fizjoterapii w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku oraz gabinetach medycyny estetycznej i podologii. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i pogłębia wiedzę biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach, aby profesjonalnie pomagać w zwalczaniu dolegliwości pacjentów.
Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne