Kamila Wilanowska

magister fizjoterapii / podolog

Studia ukończyła w 2011r. na wydziale Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w państwowych placówkach medycznych tj. Wojewódzki Szpital Zespolony, Samodzielny Szpital Kliniczny Akademii Medycznej, Przychodnie Rehabilitacyjne, jak i w prywatnych gabinetach Medi&Beauty Center. Dodatkowo swoją wiedzę wzbogaciła licznymi szkoleniami i kursami z zakresu podologii. Z zaangażowaniem i pasją podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, starając się rozwiązać każdy problem. Posiada szeroką wiedzę na temat patologii i schorzeń kończyn dolnych

Agnieszka Dawidziuk

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych.

Małgorzata Popławska

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w 2007 roku. Fach podologa zdobywała w Centrum Podologicznym w Łodzi pod okiem cenionej w Polsce i Niemczech Magdaleny Hafezi – Chojeckiej a następnie na licznych szkoleniach i kursach z zakresu podologii. Wciąż pogłębia swą wiedzę. Jako podolog czerpie ogromną satysfakcją przynosząc ulgę cierpiącym stopom, redukując ich bolesność a niekiedy eliminując również wstydliwe problemy. Współpracuje z różnymi specjalistami aby móc podejść do problemów stóp kompleksowo.

Emilia Sakowicz

kosmetyczka / podolog / masażysta

W Instytucie Podologii Suela zajmuje się diagnostyką, leczeniem i pielęgnacją stóp. Ciągle rozwija swoje umiejętności poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy.
Podologia to jej pasja, w niej czuje się naprawdę sobą.

Sylwia Mystkowska

pracownik recepcji

koordynator od spraw podochirurgii w Instytucie Podologii Suela

Helena Jurczuk

pracownik recepcji

Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne