Agnieszka Dawidziuk

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych.

Małgorzata Popławska

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w 2007 roku. Fach podologa zdobywała w Centrum Podologicznym w Łodzi pod okiem cenionej w Polsce i Niemczech Magdaleny Hafezi – Chojeckiej a następnie na licznych szkoleniach i kursach z zakresu podologii. Wciąż pogłębia swą wiedzę. Jako podolog czerpie ogromną satysfakcją przynosząc ulgę cierpiącym stopom, redukując ich bolesność a niekiedy eliminując również wstydliwe problemy. Współpracuje z różnymi specjalistami aby móc podejść do problemów stóp kompleksowo.

Emilia Sakowicz

dyplomowana kosmetyczka / podolog / masażysta

Ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku 2015 roku. Tytuł Podologa zdobyła 2016 roku w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia pod okiem Agnieszki Herczyńskiej w Warszawie.
Praktykę zdobywała w Domu Pomocy Społecznej na oddziale fizjoterapii i znanych Gabinetach Medycyny Estetycznej w Białymstoku.
Swoją wiedzę rozwija wieloma kursami i szkoleniami, aby z największą starannością pomagać w zwalczaniu dolegliwości pacjentów.

Katarzyna Sury

pielęgniarka

Ukończyła studia w 2018 na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od razu po studiach zaczęła pracę jako pielęgniarka w klinice leczenia ran, gdzie zdobywała doświadczenie i wiedzę na temat ran przewlekłych od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Ciągle pogłębia swoją wiedzę o nowe kursy. Dotychczas ukończyła kursy: leczenia ran przewlekłych, stosowania opatrunków specjalistycznych, kompresjoterapii. Jako pielęgniarka widzi potrzebę zajęcia się ranami pacjentów przyczynowo.

Helena Jurczuk

pracownik recepcji
 
Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne