Agnieszka Dawidziuk

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych.

Małgorzata Popławska

dyplomowana kosmetyczka / podolog

Szkołę kosmetyczną ukończyła w 2007 roku. Fach podologa zdobywała w Centrum Podologicznym w Łodzi pod okiem cenionej w Polsce i Niemczech Magdaleny Hafezi – Chojeckiej a następnie na licznych szkoleniach i kursach z zakresu podologii. Wciąż pogłębia swą wiedzę. Jako podolog czerpie ogromną satysfakcją przynosząc ulgę cierpiącym stopom, redukując ich bolesność a niekiedy eliminując również wstydliwe problemy. Współpracuje z różnymi specjalistami aby móc podejść do problemów stóp kompleksowo.

Emilia Sakowicz

dyplomowana kosmetyczka / podolog / masażysta

Ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku 2015 roku. Tytuł Podologa zdobyła 2016 roku w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia pod okiem Agnieszki Herczyńskiej w Warszawie.
Praktykę zdobywała w Domu Pomocy Społecznej na oddziale fizjoterapii i znanych Gabinetach Medycyny Estetycznej w Białymstoku.
Swoją wiedzę rozwija wieloma kursami i szkoleniami, aby z największą starannością pomagać w zwalczaniu dolegliwości pacjentów.

Katarzyna Sury

pielęgniarka

Ukończyła studia w 2018 na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od razu po studiach zaczęła pracę jako pielęgniarka w klinice leczenia ran, gdzie zdobywała doświadczenie i wiedzę na temat ran przewlekłych od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Ciągle pogłębia swoją wiedzę o nowe kursy. Dotychczas ukończyła kursy: leczenia ran przewlekłych, stosowania opatrunków specjalistycznych, kompresjoterapii. Jako pielęgniarka widzi potrzebę zajęcia się ranami pacjentów przyczynowo.

Helena Jurczuk

pracownik recepcji

 

Patrycja Ruczaj

pracownik recepcji

 

Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne