Kamila Wilanowska

magister fizjoterapii / podolog. Studia ukończyła w 2011r. na wydziale Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w państwowych placówkach medycznych tj. Wojewódzki Szpital Zespolony, Samodzielny Szpital Kliniczny Akademii Medycznej, Przychodnie Rehabilitacyjne, jak i w prywatnych gabinetach Medi&Beauty Center. Dodatkowo swoją wiedzę wzbogaciła licznymi szkoleniami i kursami z zakresu podologii. Z zaangażowaniem i pasją podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, starając się rozwiązać każdy problem. Posiada szeroką wiedzę na temat patologii i schorzeń kończyn dolnych

Agnieszka Dawidziuk

dyplomowana kosmetyczka / podolog.
Szkołę kosmetyczną ukończyła w roku 2011. W czerwcu 2015r. zdobyła również tytuł Podologa. Praktykę zdobywała w gabinetach kosmetyki i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a jej pasją jest przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami i dysfunkcjami kończyn dolnych.

Katarzyna Śliwińska
absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Fizjoterapia. W roku 2014 uzyskałam również tytuł magistra inżyniera biomedycznego na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie praktyk studenckich w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym , Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, gdzie miałam styczność z wieloma schorzeniami w obrębie narządu ruchu. Swoją wiedzę poszerzałam także w ośrodkach rehabilitacyjnych i zakładach produkcyjnych indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego w Warszawie m.in. Centrum Rehabilitacji Sportowej oraz w Vigo-Ortho.

Od 2015 r. pracuję w Centrum Ortopedyczno-Protetycznym na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia ortopedycznego/fizjoterapeuty. Swoje kwalifikacje podnoszę na szkoleniach i kursach organizowanych przez firmy biomedyczne. Jestem specjalistą ds. indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego – doboru  wkładek ortopedycznych firmy Bauerfeind – światowego lidera w branży ortopedycznej. Posiadam też ukończone kursy z zakresu fizykoterapii m.in. terapii falą uderzeniową, laserem wysokoenergetycznym BTL.

Przede wszystkim praca z pacjentem jego rehabilitacja i wspólna praca w dążeniu do uzyskania poprawy stanu jego zdrowia sprawia mi największą satysfakcję.

Instytut Podologii Suela powstał specjalnie dla Ciebie, w trosce o zdrowie Twoich stóp.

Skontaktuj się z nami

Instytut Podologii Suela Białystok
ul. Ryska 1 bud. E
15-008 Białystok
kom. 661 499 499
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne
Instytut Podologii Suela Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 101
80-244 Gdańsk
kom. 695 488 288
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne