Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego

Napęd elektryczny, przystawka do wózka inwalidzkiego.

Wjedź do XXI wieku na pełnym gazie. Przystawka pozwoli Ci przekształcić wózek manualny w pełnoprawny wózek elektryczny, który będzie cechował się lekkością oraz zwinnością.

 

 

 

 

 

Rozmiary urządzenia

Jeśli potrzebujesz wsparcia swoich sił i mobilności to ta przystawka jest dla Ciebie. Dzięki swoim niedużym rozmiarom, możesz zawsze wozić ją z sobą w aucie i użyć w każdym momencie.

 

 

 

 

 

 

Szybki montaż

Z racji na swoją konstrukcję przystawkę można zamontować dosłownie w 2-3 minuty. Wystarczy przy pierwszym podłączaniu prawidłowo ustawić elementy regulacyjne przystawki a kolejny montaż zajmie dosłownie chwilę.

 

Supermocny i wyjątkowo wydajny silnik gwarancją pełnej mobilności

Wersja którą oferujemy jest maksymalnie doposażona przez producenta. Napęd posiada silnik o mocy aż 350 W i baterię o pojemności aż 11,6 ah. Relatywnie przekłada się to na zasięg aż do 30 km oraz prędkość ograniczoną do 20 km/h. Z racji, że jest to napęd elektryczny maksymalny moment obrotowy mamy już od samego startu.

 

 

 

Duże koło z terenowymi aspiracjami oraz amortyzatory, przekładają się na świetny komfort prowadzenia.

Dzięki kole o wielkości aż 12 cali oraz terenowym bieżnikiem, dodatkowo wspartym amortyzatorami, pozwalają na wjechanie na trudniejszy teren lekko piaszczysty czy bruk a hamowanie jest wręcz bajeczne z racji na to, że energia jest pochłaniana przez zamieszczone amortyzatory wraz z tarczami hamulcowymi. Pokonywanie krawężników czy wyższych wzniesień przy takich możliwościach to po prostu formalność.

 

 

 

Jazda po zmroku staje się bezpieczniejsza

Napęd elektryczny został sprzężony z światłem mijania barwy białej o dużej mocy, dzięki której jesteśmy lepiej widoczni oraz możemy przy słabszych warunkach pogodowych dodatkowo ułatwić sobie dotarcie do celu.

 

 

 

Ty decydujesz jak szybko chcesz jechać.

Dzięki cyfrowemu komputerowi trasy możemy mieć bieżący podgląd na parametry wybranego programu. Dzięki digitizerowi możemy ustawić jedną z 3 prędkości oraz włączyć bieg wsteczny. Dodatkowo jeśli przystawka będzie używana przez osoby które obawiają się dużej mocy silnika, możemy ograniczyć nominalną prędkość urządzenia.

 

Stacyjka jak w tradycyjnym samochodzie.

Dzięki zastosowaniu stacyjki każda przystawka posiada unikatowy kluczyk, który chroni przed użytkowaniem osób nieupoważnionych. Sama przystawka posiada budowę modułową, dzięki czemu możemy ładować tylko samą baterię bez konieczności transportu całego napędu.